06.04.2016

WYRÓŻNIENIE DLA MAGELLO NA KONFERENCJI NOWE TRENDY W TURYSTYCE 2016

Autor
Magello
Kamil Fotyniuk Customer Support, Magello

31 marca 2016 roku odbyła się kolejna edycja konferencji Nowe Trendy w Turystyce w Gdańsku, podczas której aplikacja Magello otrzymała wyróżnienie w kategorii NOWOŚĆ NA RYNKU - DEBIUT ROKU.

Wydarzenie przyciągnęło dużą liczbę odwiedzających nie tylko dzięki ciekawej tematyce, ale także dzięki zaproszonym prelegentom, którzy podzielili się z publicznością swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem.

Wśród mówców można było posłuchać inspirujących wystąpień przedsiębiorców tj. Michał Pawelec z BlaBlaCar.pl, Łukasz Wysocki z Gdańskiej Organizacji Turystycznej oraz Daniel Danielewicz z GM Golden Tulip Gdańsk Residence. Niemałym również zaskoczeniem okazała się niespodzianka przygotowana przez organizatorów.

Swoją obecnością na scenie zaskoczył wszystkich Prezydent Lech Wałęsa, który był specjalnym gościem imprezy. Całą imprezę poprowadził natomiast wprawny mówca, specjalista od marketingu i trendów, Piotr Bucki.

Ponieważ konferencja spotkała się z pozytywnym oddźwiękiem, organizatorzy już zapowiedzieli kolejną edycję imprezy na rok 2017.

Więcej szczegółów na stronie http://trendywturystyce.pl/