15.04.2016

Pierwszy e-book dla organizatorów turystyki

Autor
Magello
Michał Piórkowski CEO, Magello

Turystyka jest specyficznym środowiskiem, przeznaczonym dla ludzi, którzy pragną połączyć pracę z pasją do podróży. Aby uzyskać pożądane rezultaty w tym biznesie, warto korzystać z odpowiednich narzędzi oraz metod, które ułatwiają i przyspieszają pracę.

Wierzymy, że mniejsze firmy powinny mieć równe szanse na drodze do uzyskania konkurencyjnej przewagi. Ponieważ zarządzanie wyjazdami jest zazwyczaj czasochłonnym procesem, który wymaga wielu różnorodnych czynności, stworzyliśmy aplikację o nazwie Magello, aby odnieść się do tych wyzwań.

Mamy konkretny cel: Pomagamy organizatorom wyjazdów sprawniej zarządzać wyjazdami i przyjmować rezerwacje w Internecie. Niemniej jednak, posiadanie tak efektywnego narzędzia stanowi zaledwie część doskonałej strategii, którą można stworzyć. Jest również ogromna ilość prostych rzeczy oraz technik, z których możemy skorzystać, aby zbudować lepszy biznes i stać się najlepszą wyjazdową firmą na świecie.

Po tym, jak połączyliśmy internetowe działania z branżą turystyczną, zatrudniliśmy zespół ludzi, którzy kochają to, co robią. Teraz nasz team chciałby podzielić się swoim doświadczeniem. Dlatego wpadliśmy na pomysł stworzenia e-booka, który będzie inspiracją dla organizatorów i rozpocznie interesującą debatę na temat internetowych działań w branży turystycznej.

W środku znajdziecie:

  1. Opis BespokeChat - aplikacji do zewnętrznej obsługi LiveChata
  2. Artykuł poświęcony zagadnieniu monitoringu internetu napisane przez Mikołaja Winkiela z Brand24
  3. Krótkie podsumowanie działań SEO dla turystyki opisany przez Johna Dohertiego z GetCredo.com
  4. Mini-kompendium wiedzy o AdWords stworzone przez Pawła Ważyńskiego z CubeGroup.
  5. Bardzo ciekawą dawkę wiedzy na temat analityki internetowej oraz jej wykorzystania w codziennej pracy opracowaną przez Paulinę Wiktorską.
  6. Krótki, ale bardzo treściwy opis płatności masowych którego autorem jest Arkadiusz Kleszcz z Cloud Consulting.
  7. Sczegółowo rozpisane korzyści i zagadnienia zatrudniania profesjonalnego fotografa na wyjazdy pochodzący od Tomasza Piotrowskiego.
  8. Na koniec nasz specjalista od Customer Supportu, Kamil Fotyniuk, opowie Wam o czterech rzeczach które warto sprawdzić przed rozpoczęciem sezonu.

Zapraszam serdecznie do lektury i z chęcią usłyszę Państwa komentarze/pytania.

Aby pobrać e-booka należy jedynie podać adres e-mail. Pozwolimy sobie okazjonalnie (nie częściej niż raz w miesiącu) wysłać ciekawe informacje dotyczące naszego produktu. Obiecujemy również, że nie podzielimy się z nikim tym adresem.